O nas


Podziękowania
Projekt powstał dzięki współpracy, koordynacji i zaangażowaniu multidyscyplinarnego zespołu.
Dziękujemy całemu zespołowi PARP i ŁARR za zaufanie i umożliwienie realizacji projektu.
Dziękujemy prof. Johnowi Gordonowi, doc. dr hab. n. med. Krzysztofowi Tyborowi, dr hab. n. med. Agacie Ormezowskiej – za kluczowe uwagi i merytoryczne wsparcie dla projektu.

Dziękujemy Małgosi, Benowi, Nicoli, Noelowi, Johnowi, Szymonowi, Karolowi, Mariuszowi, Marcinowi, Pani Marcie, Bartkowi, Kazimierzowi, Marii, Pani Agnieszce, Pani Sylwii, Konradowi, Bolkowi, Sebastianowi, Pani Joannie, Pani Teresie, Pani Sławce, Anecie, Ani - za merytoryczny wkład i pełne zaangażowanie w pracę Zespołu.
 


Początki kariery zawodowej spędził w ośrodkach badawczych oraz w laboratoriach przemysłowych, koncentrując się na projektowaniu urządzeń pomiarowych i transmisji sygnałów. Od roku 2002 skoncentrował się na informatyce stając się konsultantem ds. systemów płatności, bezpieczeństwa danych i zabezpieczeń systemów IT. Jego pasją jest analiza i zarządzaniem ryzykiem. Od kilku lat wykorzystuje swoją wiedzę przy tworzeniu systemów, w których technologia zdaje się pozbywać swoich ograniczeń. Pasjonat informatyki z duszą humanisty.
Absolwent fizyki i elektroniki na University of London – jest członkiem IEEE w USA oraz IET w UK.
 


Początek doświadczenia zawodowego zdobywał w międzynarodowych firmach z branż informatycznych oraz telekomunikacyjnych. Kolejnym etapem było zarządzanie i koordynacja dużych projektów teleinformatycznych oraz infrastrukturalnych. Od kilku lat koncentruje się na tworzeniu dedykowanych systemów informatycznych znajdując satysfakcję w budowaniu tego co nowe, ciekawe i wymagające analitycznego spojrzenia.
Absolwent Politechniki Łódzkiej z dyplomem na Strathclyde University (UK). Uzyskał także dyplom w zakresie komercyjnych systemów informatycznych na DeMontfort University w UK.
 


Doktorant w Zakładzie Psychofizjologii przy Instytucie Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalista w zakresie funkcjonowania ludzkiego mózgu i wielki miłośnik jego intensywnego, naukowego używania.  
Ukończył z wyróżnieniem studia psychologiczne na UJ, broniąc pracę magisterską na temat wpływu nastroju na funkcje mózgu.  Zwolennik wykorzystania technologii internetowych do pobudzania szarych komórek.  Człowiek nauki.
 


Obecnie związana z marketingiem w sektorze internetowym. W firmie zajmuje się kształtowaniem produktu, analizą rynku, planowaniem i koordynacją działań marketingowych. Specjalistka od działań niekonwencjonalnych, humanistka, miłośniczka zdrowego życia, psychologii i... dobry duch Zespołu.
Ewa jest absolwentką Wydziału Kulturoznawstwa Uniwersytetu Łódzkiego oraz 2-letnich studiów MBA Polsko-Amerykańskiego Programu Executive MBA.


Współpraca:

Alicja Czyrska
Ekspert w obszarze innowacyjnych badań nad możliwościami mózgu
 

 

Dziękujemy za przyznanie tytułu Złotej Strony tygodnika WPROST. 


Zarejestruj się za darmo - wystarczy 30 sek.

Zdobyte umiejętności łatwo wykorzystasz na co dzień, w nauce i w biznesie.
Skuteczność serwisu potwierdzono badaniami.Ćwiczenia i kursy w różnym zakresie rozwijają takie zdolności jak:
Pamięć, Uwaga, Spostrzegawczość, Zdolności językowe, Szybkie Liczenie, Koncentracja uwagi, Logika, Pamięć operacyjna, Pamięć krótkotrwała, Przypominanie, Liczenie, Myślenie logiczne, Myślenie abstrakcyjne, Przerzutność uwagi, Pamięć wzrokowa, Pamięć słuchowa, Analiza zależności, Uwaga przestrzenna, Rozpoznawanie, Wyobraźnia przestrzenna, Selekcja informacji, Czytanie ze zrozumieniem, Szybkie czytanie, Kreatywność...Funkcje Poznawcze... itd.

 

Ćwiczenie jest częścią KURSU Online.  Sprawdź jak zdobyć super pamięć i świetną koncentrację.
Przekonaj oferowane ćwiczenia i treningi poznawcze.  Poznaj techniki na szybkie czytanie.


Możesz także zadbać o swoich najbliższych.  Proponujemy trening jako pomysł na upominek.
Podaruj pożyteczny prezent na urodziny lub motywujący prezent dla męża.

___________________________________________________________________________

 

Współpraca: