Prezent dla Babci, Dziadka - Fitness mózgu!

Podaruj skuteczne metody wspomagania sprawności mózgu. Narzędzia, triki, skróty. Błyskotliwość, koncentracja, spostrzegawczość, pamięć, szybkie czytanie, itd. Pozytywne efekty mogą być zaobserwowane już po pierwszych 20 sesjach – wykonywanych od 2 do 4 razy w tygodniu, każda po ok. 15-20 minut. Ćwiczenia na pamięć i koncetrację to idealny prezent dla babci i dziadka! Sprawdź opinie tutaj.

 

Dlaczego to idealny prezent dla babci i dziadka?

  • Problemy z pamięcią dotykają najczęściej osób starszych;
  • Regularne ćwiczenia są niezbędne do zachowania sprawności umysłowej na emeryturze;
  • Twoja Babcia lub Dziadek będą mogli trenować kiedy tylko mają na to czas;
  • Wymierne korzyści będą odczuwane w życiu codziennym!

DlaMozgu.pl to wirtualny treningu umysłu – unikalny zestawu kursów i ćwiczeń online pozwalający usprawniać pracę mózgu oraz techniki i informacje praktyczne. Poznaj sposoby ("Metody Mistrzów") jak wykonać  zadania / ćwiczenia sprawniej. Poznaj skuteczne techniki i narzędzia umysłu.

Mądry prezent dla babci i dziadka

eVoucher to unikatowy prezent dla Babci, Dziadka w postaci dostępu do interaktywnego serwisu ćwiczenia mózgu DlaMozgu.pl

Serwis oferuje pakiet atrakcyjnych i różnorodnych ćwiczeń, praktyczną wiedzę z zakresu pracy mózgu oraz technik wspomagających zapamiętywanie i przyswajanie informacji.  Podaruj je z okazji Dnia Babci lub Dnia Dziadka.

DLAMOZGU.PL = WIEDZA + WIRTUALNY TRENER + KURSY z ĆWICZENIAMI

W ramach Abonamentu proponujemy cztery Kursy:

Podstawowy – zestaw ćwiczeń umożliwiający trening wszystkich podstawowych funkcji umysłu – pamięci, uwagi, umiejętności matematycznych i językowych, umiejętności logicznego myślenia
Super Pamięć – trening koncentrujący się na ćwiczeniach poprawiających pamięć, koncentrację oraz spostrzegawczość
Koncentracja/Uwaga – trening obejmujący ćwiczenia wspomagające i wzmacniające zdolności uwagowe, zwłaszcza koncentrację uwagi i czujność
Logika/Szybkie liczenie – trening koncentrujący się głównie na zdolnościach szybkiego liczenia, skupiania uwagi na liczbach i dokonywania na nich poprawnych operacji

Mądry prezent dla babci lub dziadka to prezent rozwijający, stymulujący, otwierający nowe możliwości, przynoszący wymierne korzyści. Prezent, który posłuży ich zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

Wręczanie prezentów to forma komunikowania się i okazywania uczuć. Jeśli zależy nam na dobrych kontaktach z bliskimi niezwykle ważne jest, by kupić przemyślany prezent, który sprawi przyjemność. W natłoku zbyt wielu możliwości, nie jest sztuką kupić przypadkowy prezent - sztuką jest sprawić prezent przydatny i mądry.

Każdy z nas wiele czasu poświęca na dbanie o kondycję fizyczną, duchową, a także wygląd zewnętrzny i dostarczenie sobie dobrej rozrywki. Powinniśmy pamiętać również o odpowiedniej dawce ćwiczeń i gimnastyki dla mózgu. Mózg wymaga ćwiczeń i stymulacji. Systematyczne aktywowanie różnych obszarów mózgu sprawia, że osłonki komórek nerwowych stają się mocniejsze i szybciej przewodzą impulsy nerwowe. Regularny trening umysłu pozwoli skuteczniej zapamiętywać, lepiej koncentrować się i sprawniej myśleć.

Wytrenowany mózg gwarantuje prężność umysłu, wydajnie przyczynia się do pełni zdrowia psychofizycznego i poprawy jakości naszego życia w każdej, drobnej czynności. Praca nad umysłem nie kończy wraz z zakończeniem edukacji szkolnej czy uniwersyteckiej. Aby uniknąć stagnacji, o mózg należy dbać przez całe życie. Najlepiej zapewniając temu niezwykle plastycznemu organowi codzienną dawkę zdrowej stymulacji.

Możesz zatroszczyć się o kondycję mózgu swojej babci lub dziadka przez podarowanie kursów na ćwiczenia mózgu online. Kwadrans codziennej gimnastyki mózgu sprawi, że ich szare komórki otrzymają dodatkową dawkę niezbędnego paliwa.

Czy można sprawić lepszy prezent niż możliwość wykorzystania własnego potencjału bez względu na metrykę?
Jeśli życzymy naszym babciom i dziadkom wszystkiego najlepszego na Dzień Babci lub na Dzień Dziadka to życzmy im, by nie przegapili szansy na realizację własnych możliwości.

www.DlaMozgu.pl to rodzaj siłowni dla mózgu, która pozwala zadbać o kondycję umysłu. I nie chodzi tu o bicie rekordów, ale o systematyczny trening i poznanie praktycznej wiedzy i technik.  Z okazji Dnia Babci lub Dnia Dziadka możesz przygotować i podarować unikalny e-Voucher z dostępem do wiedzy i ćwiczeń.

Prezent dla Babci, Dziadka - Fitness mózgu

 

Współpraca: