Prezent na Dzień Matki - Zabawny i Skuteczny!

Podaruj zabawny i wciągający prezent - skuteczne ćwiczenia dla mózgu! Narzędzia, triki, skróty. Super pamięć, koncentracja, spostrzegawczość, szybkie czytanie, itd. Pozytywne efekty już po 20 sesjach (sesja 15 do 20 min. specjalnych gier i ćwiczeń). To wymarzony prezent na dzień matki! Sprawdź opinie tutaj.

Bez rejestracji i bez logowania w 1 minutę - sprawdź!

 

Dlaczego to idealny prezent na dzień matki?

  • Skuteczność serwisu potwierdzono badaniami.
  • Twoja Mama będzie mogła trenować kiedy tylko ma czas!
  • Wymierne korzyści będą odczuwane w życiu codziennym.
  • Prezent jest niebanalny i bardzo praktyczny.

Do świadomości społecznej dopiero teraz zaczyna docierać, jak ważne jest utrzymanie sprawności mózgu. Dlatego, eVoucher z abonamentem dlamozgu.pl jest tak fajnym i nietypowym pomysłem na prezent – jest zabawny i skuteczny!

DlaMozgu.pl to wirtualny treningu umysłu – unikalny zestawu kursów i ćwiczeń online pozwalający usprawniać pracę mózgu oraz techniki i informacje praktyczne. Poznaj sposoby ("Metody Mistrzów") jak wykonać  zadania / ćwiczenia sprawniej. Poznaj skuteczne techniki i narzędzia umysłu.

Mądry prezent na dzień matki

eVoucher to unikatowy prezent na dzień matki w postaci dostępu do interaktywnego serwisu ćwiczenia mózgu - DlaMozgu.pl

Serwis oferuje pakiet atrakcyjnych i różnorodnych ćwiczeń, praktyczną wiedzę z zakresu pracy mózgu oraz technik wspomagających zapamiętywanie i przyswajanie informacji.  Podaruj je swojej mamie.

DLAMOZGU.PL = WIEDZA + WIRTUALNY TRENER + KURSY z ĆWICZENIAMI

W ramach Abonamentu proponujemy cztery Kursy:

Podstawowy – zestaw ćwiczeń umożliwiający trening wszystkich podstawowych funkcji umysłu – pamięci, uwagi, umiejętności matematycznych i językowych, umiejętności logicznego myślenia
Super Pamięć – trening koncentrujący się na ćwiczeniach poprawiających pamięć, koncentrację oraz spostrzegawczość
Koncentracja/Uwaga – trening obejmujący ćwiczenia wspomagające i wzmacniające zdolności uwagowe, zwłaszcza koncentrację uwagi i czujność
Logika/Szybkie liczenie – trening koncentrujący się głównie na zdolnościach szybkiego liczenia, skupiania uwagi na liczbach i dokonywania na nich poprawnych operacji

Mądry prezent dla mamy to prezent rozwijający, stymulujący, otwierający nowe możliwości, przynoszący wymierne korzyści. Prezent, który posłuży jej zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

Wręczanie prezentów to forma komunikowania się i okazywania uczuć. Jeśli zależy nam na dobrych kontaktach z bliskimi niezwykle ważne jest, by kupić przemyślany prezent, który sprawi przyjemność. W natłoku zbyt wielu możliwości, nie jest sztuką kupić przypadkowy prezent - sztuką jest sprawić prezent przydatny i mądry.

Każdy z nas wiele czasu poświęca na dbanie o kondycję fizyczną, duchową, a także wygląd zewnętrzny i dostarczenie sobie dobrej rozrywki. Powinniśmy pamiętać również o odpowiedniej dawce ćwiczeń i gimnastyki dla mózgu. Mózg wymaga ćwiczeń i stymulacji. Systematyczne aktywowanie różnych obszarów mózgu sprawia, że osłonki komórek nerwowych stają się mocniejsze i szybciej przewodzą impulsy nerwowe. Regularny trening umysłu pozwoli skuteczniej zapamiętywać, lepiej koncentrować się i sprawniej myśleć.

Wytrenowany mózg gwarantuje prężność umysłu, wydajnie przyczynia się do pełni zdrowia psychofizycznego i poprawy jakości naszego życia w każdej, drobnej czynności. Praca nad umysłem nie kończy wraz z zakończeniem edukacji szkolnej czy uniwersyteckiej. Aby uniknąć stagnacji, o mózg należy dbać przez całe życie. Najlepiej zapewniając temu niezwykle plastycznemu organowi codzienną dawkę zdrowej stymulacji.

Możesz zatroszczyć się o kondycję mózgu swojej mamy przez podarowanie kursów na ćwiczenia mózgu online. Kwadrans codziennej gimnastyki mózgu sprawi, że szare komórki Twojej mamy otrzymają dodatkową dawkę niezbędnego paliwa.

Czy można sprawić lepszy prezent dla Mamy z okazji Dnia Matki lub urodzin niż możliwość wykorzystania własnego potencjału bez względu na metrykę? Spraw dla Mamy prezent z głową. Fitness mózgu z przyjemnymi grami i ćwiczeniami online na platformie www.dlamozgu.pl. Od Mamy otrzymaliśmy najcenniejszy dar. Spraw jej mądry prezent, który będzie służył utrzymaniu jej dobrej kondycji umysłowej.
 

www.DlaMozgu.pl to rodzaj siłowni dla mózgu, która pozwala zadbać o kondycję umysłu. I nie chodzi tu o bicie rekordów, ale o systematyczny trening i poznanie praktycznej wiedzy i technik.  Z okazji Dnia Matki możesz przygotować i podarować unikalny e-Voucher z dostępem do wiedzy i ćwiczeń.

 

 

Współpraca: